קצת עליי

נעים להכיר! אני סיאן

אני מעצבת גרפית כבר קרוב ל5 שנים, גרה ברמת גן עם בן הזוג שלי והכלב שלנו מענטש ועם אהבה ותשוקה ענקיות לטיפוגרפיה – אותיות וכתב.
ההתמחות שלי בלימודים בכלל הייתה עיצוב ובניית אתרים, אבל החיים לוקחים אותנו למקומות אחרים 🙂

אז איך הכל התחיל?
מאז שאני זוכרת את עצמי היו לי יומנים. אם זה יומני זכרונות – שהייתי מעבירה בין חברים שיכתבו עליי דברים, יומנים אישיים שהיו אנשי הסוד שלי וכמובן – יומנים לבית ספר. אני ממש זוכרת את ההתרגשות של ללכת עם אמא לקרביץ ולאופיס דיפו לפני תחילת שנה, לאסוף את היומן שלי לפחות חודש מראש, עם כמה מדבקות ועטים צבעוניים ועד סוף החודש – למלא אותו בציטוטים יפים, קשקושים ומדבקות שמחות.

האהבה הזאת ליומנים עברה כמה גלגולי אבולוציה עד שלפני כמעט 4 שנים מצאתי את הבולט ג’ורנל – בולט ג’ורנל זאת שיטה לתכנון, ארגון וטיפול – כתבתי על זה פוסט ממש כאן
את היומן אני מכינה מאפס, כלומר מציירת בכל שבוע את השבוע הבא וכל חודש בנושא אחר.
יש המון רעיונות לסוגי עמודים בבולט ג’ורנל ובאמת מהרגע שהתחלתי – ניסיתי כל מיני סוגים וכל מיני מעקבים שונים כדי ללמוד מה משרת אותי הכי טוב ואיזה כלים גורמים לי להוציא מהכתיבה ומהיומן את המירב.

הסיבה העיקרית שאני כאן היא כדי להכין לכן (ולכם, אם אתם כאן) מוצרי נייר יפים ומעצימים.
מעבר לעובדה שמוצרי נייר הם אהבה אדירה שלי ואף פעם לא יהיו לי מספיק מחברות, דרך ההתעסקות עם היומן גיליתי איזה כלי טיפולי נפלא הוא וכמה זה עוזר לרשום דברים מסוימים כדי שיהיה תיעוד לצמיחה שלנו ובכלל, כל הטקסיות הזו – לקחת רגע לעצמי, להתמקד ברצונות ובשאיפות שלי, לבדוק עם עצמי מה היה לי כיף היום ומה פחות, כל העניין הזה הופך את ההתעסקות לתרפיה. תרפיה שעזרה ועדיין עוזרת לי, ותרפיה שאני מאוד מקווה שתעזור גם לכן.

ולכן, יצרתי מוצרי נייר שמְתַעֲלִים את ההרגשה שיש לי כשאני יושבת וממלאת את היומן שלי.
מוצרים שיגרמו לנו לעצור רגע את שגרת היום העמוסה, לקחת שנייה לעצמנו, לסדר את הראש ואת הנפש ולתכנן חיים מעצימים.

תודה שאתן כאן.
סיאן

%d בלוגרים אהבו את זה: