ינואר 2021 – בואו לתכנן איתי

שער ינואר

איזה כיף שהתחלנו שנה חדשה!
אחרי השנה האחרונה אני בטוחה שכולנו צריכות וצריכים שינוי – אם זה שינוי אווירה, שינוי הרגלים, שינוי תפיסה. כל שינוי בא לטובה 🙂

את ינואר השנה ביומן החלטתי להקדיש להתרגשות של התחלות חדשות ולכן הזיקוקים.
זיקוקים מהפנטים אותי מאז ומתמיד, הם סימטריים ומדויקים, הם באים בהפתעה ומצליחים להדליק אפילו את השמיים הכי חשוכים. איזה קסם של דבר.

אני משתדלת לכתוב ציטוט חמוד בכל שער שאני עושה. כדי להעשיר את הדף וכדי להעשיר את המיינד

מצברוח –

בכל חודש יש לי Tracker למצב הרוח שלי. זה נחמד לראות את התנודות השונות במהלך החודש, וכשאני משלבת גם מעקב אחרי מצב הרוח וגם את היומן אני יכולה לראות מה גורם למצב הרוח שלי להשתנות.
ליד מעקב המצברוח יש לי פינה קטנה לתרגול חמלה ודאגה לעצמי.
זה החודש השלישי או הרביעי בו אני כותבת רעיונות לדברים חמודים שמרימים את המצברוח שאני יכולה לעשות. לפעמים לפנות לעצמי כמה דקות ביום יכול לעשות את כל ההבדל בין יום טוב ליום פחות טוב אז למה לא לדאוג קצת לעצמנו?
החודש מעקב המצברוח שלי הוא בצורת זיקוק גדול, כיאה לנושא החודשי. כיף להסתכל בסוף חודש ולראות שרוב החודש היה טוב. במבט מיקרו זה לא תמיד מרגיש ככה אבל כשרואים את התמונה הגדולה זה מנחם ומעודד.

מצד שמאל – רעיונות לדברים חמודים שמעלים את המצברוח + מעקב הרגלים
מצד ימין – מעקב המצברוח

ציטוט + רגעי שיא

רגע לפני שהחודש עצמו מתחיל אני מקדישה דף לציטוט שבתקווה ייתן את הטון לחודש. אני תמיד משתדלת לבחור בציטוט אופטימי ומרים כדי שכל פעם שאסתכל עליו אקבל בוסט של מוטיבציה וגוד ווייבס.
רגעי השיא זה החלק האהוב עליי בחודש. זה מקום לכתוב בו רגעים משמחים שקרו לנו החודש. קל מאוד לשכוח רגעים כאלה, קטנים וגדולים ככל שיהיו. לכתוב אותם נותן להם מקום לא רק על הדף, גם בתודעה שלנו, וככה החודש מרגיש מבוזבז פחות. ערב של צחוקים, קניות מרגשות, מחמאות, אירועים – כל מה שעשה לי כיף וטוב ואני רוצה לזכור.

בחרתי את הציטוט הנהדר הזה שכתבה אסתר דין מהשיר של קייטי פרי. כולנו זיקוקים, אנחנו רק צריכים לרתום את האור ולזרוח.

פריסה שבועית

ועכשיו, אחרי החלק האומנותי, מגיע התור של הפריסות השבועיות.
כל שבת אני מתיישבת לצייר את השבוע הבא. זו חצי שעה (ולפעמים יותר) של מדיטציה באמצעות אמנות וכתיבה. הראש נקי ומתמקד רק בציורים וזה רגע גם לחשוב עם עצמי על השבוע הקרוב. מה אני רוצה להשיג? איפה אני רוצה להיות? מה חשוב לי לעשות השבוע?

עד כאן התכנון החודשי שלי!
הצטרפו אליי בחודש הבא לתכנון נוסף 🙂

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: