פברואר 2021 – בואו לתכנן איתי

את חודש פברואר בחרתי להקדיש לקיטש.
כל שנה אני מנסה למצוא נושא מתחכם שמתקשר לאהבה בפברואר והשנה החלטתי פשוט לזרום עם זה – פרחים אדומים ורומנטיים שעושים כיף בלב..
בחרתי בציטוט נהדר מהשיר La Vie en Rose של אדית פיאף (ואחריה לואי ארמסטרונג הנפלא וגם ליידי גאגא), שמדבר על “החיים בוורוד”.
אני לא בחורה אופטימית מטבעי. להיפך, אני די פסימית. אני עובדת על זה, אבל יש ימים שאני עדיין ציניקנית ושלילית. אולי בגלל זה המילים של השיר נדבקו אליי – השיר מדבר על לחיות את החיים עם נקודת מבט ורודה יותר, כמו שקורה כשמתאהבים – הכל נהיה יפה יותר פתאום.
בעולם כל כך משוגע ומאתגר וכשנדמה שאנחנו חיים בתסריט של סרט רע במיוחד, אפשר לעצור רגע ולראות – הקיץ מתקרב, יש פרחים שפורחים, יש אוכל טעים ושירים יפים.
אז לא, ממש לא הכל יפה ולא הכל ורוד, אבל זו תזכורת לנסות למצוא את הדברים הקטנים שיעלו לנו חיוך על הפנים, למצוא את היופי והקסם גם בדברים הלא מושלמים, השבורים והפגומים, ולחיות, גם אם לקצת זמן, בוורוד. 💟

צירפתי סרטון קצר ומקסים על תהליך העבודה שלי ליצירת הציטוט בשער

סלף קייר – מעשה קטן כל יום

בכמה חודשים האחרונים של 2020, התחלתי להקדיש יותר תשומת לב לתרגול חמלה עצמית, הכרת תודה ואהבה עצמית.זה נשמע שיא הקיטש אני יודעת, אבל כנראה שהזמן בבית עשה את שלו ובאמת שהיה לי קשה למצוא דברים טובים מסביבי. נהייתי עצבנית קצת יותר, טיפה פחות סבלנית ובאופן כללי – לא במקום הכי טוב.
אני נותנת מקום לעצבים ולתחושת החוסר-מוטיבציה-בואו-נישאר-בפיג’מה-עד-הסופ”ש, אבל אני גם מנסה למצוא נקודות של טוב מסביבי שיעזרו לי להרים את עצמי.
אחד מהדברים שאני עושה זה לפנות כל יום זמן למשהו אחד קטן שעושה לי טוב. blessingmanifesting הכינה את האתגר הזה לפברואר – 28 ימים של דאגה לעצמי.
יש כאן 28 דברים קטנים ומשמחים ו28 הזדמנויות לעשות לעצמנו טוב בלב.
אני ממש מנסה להתמיד בזה החודש כי קל מאוד לשכוח מעצמנו אבל כשאני מפנה לעצמי רגע קטן, להדליק נר, להתכרבל רגע במיטה, לעשות יוגה בפיג’מה – אני מרגישה שאכפת לי מעצמי ורק מעצם זה מתמלאים לי המצברים לעוד יום.

יש כאן כמה רעיונות מעולים שאני לגמרי הולכת למחזר לחודש הבא!

אהבה עצמית –

לתרגל אהבה עצמית. הכי קל להיות המבקרים הכי גדולים של עצמנו ולדעתי המבקר הפנימי שלנו יוצא יותר בתחילת שנה, כשרוב האנרגיה שלנו מרוכזת בלשנות היבטים כאלו ואחרים בחיים שלנו שאנחנו לא מרוצים מהם.
תרגול אהבה עצמית זה מאתגר אבל זה גורם לנו להראות הערכה לעצמנו, כרגע, כמו שאנחנו.
אז חוץ מלפנות זמן כל יום לעשות משהו שעושה לי טוב, אני מפנה זמן גם להרים לעצמי רגע ולכתוב משהו אחד היום שאני אוהבת בעצמי.
זה יכול להיות משהו חיצוני, זה יכול להיות היבט באישיות שלי שצץ לו היום ושמחתי מזה וזו יכולה להיות הדרך בה בחרתי להתמודד עם סיטואציה מסוימת. כל הדברים האלה גורמים לי לעצור ולהעריך את עצמי בדיוק כמו שאני, ואין יותר טוב מזה.

אני חייבת להגיד שזה מאוד מעצים לקרוא את כל הסיבות שאני אוהבת את עצמי במהלך החודש. גם אם יש ימים פחות כיפיים, עצם זה שאני מכירה בדברים החיוביים שבי מעלה לי את המצברוח

הכרת תודה –

כמה זה חשוב וכמה זה משמעותי לעצור כל יום ולהגיד תודה. כלום לא מובן מאליו וגם הקשיים הכי גדולים מלמדים אותנו שיעור. אז כל יום אני רושמת משהו שאני מודה עליו – על הרגליים שלי שהולכות, על ארוחה חמה, על מצב רוח, על מישהו בחיים שלי, אפילו על מריבה או וויכוח או חוויה שלילית – אם לוקחים אותם כשיעור וכמשהו שאפשר לגדול ממנו, גם על הרע אפשר להודות.

הציטוט החודשי –

החודש בחרתי במשפט שאומר (בתרגום חופשי) – כשהחיים זורקים עלינו קוצים, חפשו את הוורדים.
בכל משהו רע יש Silver Lining, יש טיפה של טוב. רק צריך לפקוח את העיניים ואת הלב ולהיות מוכנים לקבל אותו. כרגיל, העמוד הזה נמצא ליד עמוד רגעי השיא (שמתמלא לו לאט) והם נותנים לי אחלה טון חיובי לחודש.


זהו! עד כאן התכנון החודשי שלי לחודש פברואר
מקווה שיהיה חודש מהמם לכולנו
וניפגש במרץ!

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: