ביקור בפינת העבודה שלי

My Room Cover

כאן קורה הקסם!
ברוכים הבאים למשרד הביתי שלי (המשרד היחיד שלי כרגע, הודות למגיפה)
בדירה הקודמת שלי לא היה לי מקום מוגדר לעבודה, המחשב היה על שולחן האוכל ואת היומן הייתי עושה לפעמים בסלון והיה לי ממש חשוב שבדירה הבאה יהיה לי מקום משלי, שאעצב כרצוני ויהיה לי את השקט לעבוד בו.

החדר שהגדרנו כחדר עבודה הוא חדר בגודל מלא אז אני חולקת אותו עם בן הזוג שלי שהכין לו פינת פלייסטיישן בצד השני של החדר. הוא עבר לשחק בסלון אז רוב הזמן החדר לגמרי שלי ואני מתה על זה 🙂


אז מה יש לנו כאן?

קודם כל, תמיד יהיו לי על השולחן מים וקפה. אני אוהבת מים יותר מכל שתיה אחרת ובלי קפה אני לא מתפקדת אז הם חלק בלתי נפרד מהיום שלי.

המחשב הנייד שלי, כמובן.
אני כל כך שמחה שהשנה יכולתי להרשות לעצמי מחשב חדש. אני עובדת על לנובו לג’יון שהוא מחשב לגיימרים, מה שעושה אותו חזק במיוחד ומסוגל להחזיק את התוכנות הגרפיות שאני משתמשת בהן.
לוח גרפי לטיפוגרפיה דיגיטלית.
הוואקום נמצא אצלי כבר כמה שנים טובות. הוא היה די יקר בזמנו ולא השתמשתי בו הרבה כמו שרציתי, אבל שמרתי אותו קרוב ללב. עכשיו אני משתמשת בו כמעט כל יום – מלטשת את העבודות שאני סורקת ומכינה אותיות וציורים מאפס.
הבולט ג’ורנל האהוב שלי
אני לא באמת צריכה להרחיב עליו נכון? הוא תמיד על השולחן שלי והדבר הראשון שאני עושה כל בוקר זה להתיישב ולכתוב כמה דקות על היום שהיה לי אתמול. כל הג’ורנלים הישנים שלי נמצאים גם על השולחן ואני משתמשת בהם לפעמים לרפרנסים, לראות התקדמות וסתם בשביל הכיף.

הבולטים הישנים שלי נמצאים מאחורה, ואיתם אני שומרת גם את המדבקות. וואשי טייפ, עטים צבעוניים, דבקים ועפרונות נמצאים במגש הזהוב ובקלמר.

טושים, מרקרים, עטים ומדבקות (והיד עוד נטויה)
אני משתמשת בעיקר בטושים של Tombow מסדרת Dual Brush. יש לי את הסדרה הבסיסית ואת סדרת הפסטל ואני חומדת עוד מלא מלא מלאאאאא סדרות נוספות. מעבר לזה יש לי את העטים של מיקרון בעוביים שונים שאני מכורה אליהם ועוד כל מיני עטים שאספתי בדרך.
את 2 ספרי המדבקות של So Many Stickers הזמנתי מבוק דיפוזיטורי ולמרות שאני מתקמצנת עליהן אני משתדלת להשתמש ביומן כל שבוע לפחות באחת 🙂 יש לי עוד ספר מדבקות שקניתי ביולטה ועוד כל מיני דפים חמודים שקניתי.

מחברות שונות עם תפקידים שונים
כיאה למכורה למוצרי נייר יש לי מלא מחברות.
יש לי מחברת שאני עושה בה סקיצות וקשקושים
מחברת שבה אני כותבת פוסטים ורעיונות לפרסומים ברשתות החברתיות
מחברת שבה אני מתעדת את תהליך הליווי העסקי שלי
ועוד מחברות שיתמלאו להן לאט לאט


לוח הגריד שלי
הלוח שלי מלא בדברים שאספתי ודברים שיצרתי במהלך השנים.
אני מוצאת הרבה השראה בכל הפרינטים החמודים שבחרתי לתלות על הלוח – החל מגלויות שעיצבתי ללקוחות, תוויות חמודות של בגדים, פרינטים שמתכתבים עם האסתטיקה שלי וזכרונות כאלו ואחרים כמו הכרטיס שלי לחדר על ספינה (למטה משמאל) או כרטיס רכבת מסבב הבחירות הראשון.

את המנורה חברה הביאה לי מסיני ואני מאוד אוהבת את הדוגמה שהיא עושה על הקיר ואת האור החם שלה

את הארונית החמודה מצאתי ברחוב והיא סגרה לי פינה. אני מאחסנת שם ספרי עיצוב שאני אוהבת, כל מיני פיצ’פקעסים קטנים שאני אוהבת לשמור, אוסף הלקים שלי והאביזרים לציפורניים ועוד כל מיני שטויות.


אני ממש נהנית מחדר העבודה שלי!
יש פה מלא אור טבעי וכל הצבעים משתלבים ביחד ועושים שמח בלב וחשק ליצור דברים יפים.
וזה בדיוק מה שאני עושה.

תודה שקפצתם לבקר בחדר העבודה שלי!
מקווה להכין עוד פוסטים כאלה בעתיד על חדרים נוספים 🙂

אי אפשר בלי אורח הכבוד שנמצא איתי בחדר. לרוב הוא ישן, לפעמים הוא נובח, אבל הוא תמיד פה.

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: