אפריל 2021 – בואו לתכנן איתי

חייבת להגיד שאני ממש מתרגשת מאפריל.
קודם כל, אנחנו חודשיים לפני היומולדת שלי, שזה סוריאליסטי ומפחיד אבל עדיין מרגש.
דבר שני, ההשקה הראשונה שלי הולכת להתחיל באפריל!
אני חולמת על להשיק מוצרים משלי כבר שנים, ולא מצאתי את הזמן, האומץ, והערך עד עכשיו. אז שמחה לבשר שאכן מצאתי ותהליך ההשקה יתחיל באפריל, אז יש למה לחכות!

בחזרה לנושא שלשמו התכנסנו כאן – הנושא של אפריל!
באפריל 2019 יצא הסרט האחרון בסאגת הנוקמים (סוף המשחק) שחתם 13 שנים של סרטים מהיקום של מארוול. תוסיפו לזה בן זוג קצת גיק עם אוסף קומיקסים ואת העובדה שעשינו מרתון של כל סרטי מארוול לפני חודשיים – והרי, סיבה מצויינת ליצור את הנושא הזה.

אבל זאת לא רק הסיבה. יש לנו, או לי לפחות, משיכה כזאת לגיבורי על ולעולם שלהם ולדעתי יש כמה סיבות לכך –
1. דמויות לחיקוי –
סרטים של גיבורי על נכנסים לנו ללב כי גדלנו עליהם. גיבורים הם תמצית הערכים שהתחנכנו עליהם – הם נלחמים ברעים ועוזרים לטובים והם אנשים של צדק ושל טוב. וכמובן, הם אמיצים ופופלריים ונאמנים, מה יכול להיות רע.
מארוול הגדילו ועשו, בגאונות, ונתנו גם הרבה תכונות אנושיות לגיבורים. ככה שיש גיבורים שהם באמת תמצית הטוב והצדק, ויש גם גיבורים עם קצת פגמים, בדיוק כמונו, אבל הם עדיין עושים טוב. זה נתן להרבה מהצופים הזדמנות נהדרת לא רק לשאוף להיות גיבורים, אלא גם להרגיש קצת בעצמם – כי כולנו קצת פגומים.
2. פונה לכולם –
אם בהתחלה מארוול התחילו עם איירון מן, ת’ור והענק הירוק, הם התקדמו ושילבו גם נשים, גם שחקנים צעירים, וגיבורים מכל הצבעים. כמובן שבאקלים של היום זה הכרחי אבל זה מגניב שגם לפני כמה עשורים כשהקומיקסים נכתבו, היו גיבורות על חזקות בטירוף.
3. אסקפיזם –
זאת אולי הסיבה הכי ברורה אבל סרטים נותנים הזדמנות מצויינת לברוח מהיומיום. סרטים של גיבורי על? בכלל! כחובבת הארי פוטר, קל לי יותר לשקוע לסרטים על-טבעיים מאשר לסרטים עם עלילה שיכולה לקרות. אני חושבת שזה המקרה גם כאן, זה סוג של עולם פנטזיה עצום ומדהים, וזה ממכר.

לפני שנקפוץ לתמונות, או למי שאין כוח לקרוא את הכל – הנה וידיאו שהכנתי של החודש הקרוב

זאת המחווה הקטנה שלי ליקום הזה, שנתן לנו הרבה רגעים להאמין בטוב של אנשים, ולזה שגם אנשים “שבורים” יותר, לכאורה, יכולים להיות גיבורים.

השער של אפריל. ניסיתי לשים את רוב הסמלים של הנוקמים וכמובן, ציטוט השראה מהסרט האחרון

מעקב מצב רוח-

אני חושבת שזה אחד מדפי המצברוח הכי אהובים עליי והוא בהשראת ת’אנוס ואבני האינסוף.
למי שלא יודע או יודעת ת’אנוס הוא נבל-על בסרטים של מארוול.
המשימה שלו היא להשמיד מחצית מהאוכלוסיות של הכוכבים עליהם הוא משתלט, כדי למנוע אכלוס יתר וסיום של כל המשאבים.
התחברתי לדמות שלו כי הוא ניהליסט, הוא מאמין בחוסר אמונה, כדי להגיע לגאולה.
על פי הניהליזם אין היום, אין מטרה או כיוון ליקום, אלא פשוט חיים.
ואם משתחררים מהאמונה שלנו בגורל או במטרות הקוסמיות שלנו – אז נהיה עוצמתיים.

.Dread it. Run from it. Destiny arrives all the same
Thanos


את המעקב מיקמתי ליד מעקב ההרגלים שלי כדי שהכל יהיה לי נגיש ומול העיניים

הציטוט החודשי-

חודש מרץ היה לי קצת קשה, אם להיות כנה. עברתי כמה דברים בפן האישי שלא היו נעימים לי וניסיתי להאחז בסיבות שיש לי להיות שמחה, למרות שהיו ימים שלא היה לי כוח ונתתי לעצב מקום.
בחרתי בציטוט הזה לחודש אפריל כי הוא מעודד אותי “הכל הולך להסתדר בדיוק כמו שהוא אמור להסתדר”

כל הסרטים של מארוול נתנו לנו מלא משפטי מוטיבציה והשראה ובמיוחד הסרט האחרון, כי זה הקרב של החיים שלהם. הציטוט הזה מרגיע אותי, ועוזר לי לא לדאוג.
הכל יסתדר בסוף.
אולי לא כמו שרצינו, סביר להניח שלא כמו שחשבנו, אבל יסתדר.
וזה מנחם, ולפעמים זה כל מה שצריך.

כמובן שגם עמוד רגעי השיא שלי קיבל ציטוט כי יש כאלה בשפע

אגב, למרות שחודש מרץ היה לי קשה, רגעי השיא החודשיים שלי היו מלאים כבר בשבוע השלישי של החודש. אין לתאר כמה אושר זה מילא אותי שהצלחתי למצוא רגעים טובים בחודש הזה ובכלל, שהרגעים האלה בכלל קרו. אז באתי חכמה יותר ומוכנה יותר לחודש אפריל והוספתי 6 ריבועים נוספים לרגעי השיא.
בואו אליי, רגעים של טוב ושל שפע, עשיתי לכם מקום.

פריסה שבועית-

זה השבוע הראשון של אפריל ביומן. אני לרוב נצמדת ל2 פריסות שבועיות קבועות כי הן הכי נוחות לי ואני מוצאת שהמקום מספיק לי לכתוב את הכל ועדיין יש לי מספיק מקום להתבטא.
הציטוט השבועי נאמר ע”י אמא של ת’ור, פריגה, והוא עוזר לי להרגיש טוב עם עצמי כי היא אומרת שכשלון זה חלק מהחיים, ושאנחנו לא אמורים להיות מי שאנחנו “אמורים” להיות, אלא פשוט להיות מי שאנחנו.
ומה יותר טוב מזה?

ותודה לבן הזוג שלי על שלל הקומיקסים שתפקדו כרקעים מעולים

עד כאן לחודש הזה!
מקווה שכולנו נמצא את גיבורי העל הפנימיים שלנו, נעשה טוב, גם לעצמנו, ונזכור שזה בסדר לגמרי להיות טיפה שבורים ופגומים, אנחנו עדיין נעשה קסם.

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: